GKS Katowice - Resovia Rzeszów, wynik meczu - 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2023-08-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: A. Jędrych 9' 1-0 G. Rogala 45' 2-0 M. Marzec 89' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 15' A. Kozubal 53' B. Jaroszek 64'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 37' A. Lyszczarz 39'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to P. Urban. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Polonia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak G. Rogala R. Mikulec nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, rzadko zdarza się, iż mecze nas męczą. Stale zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, widowiskowe asysty czy bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. GKS Katowice oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.