Mecz Resovia Rzeszów vs Górnik Łęczna zakończony wynikiem 2-3

W ostatnim spotkaniu 25. kolejki I ligi drużyna Resovii Rzeszów podejmowała na własnym stadionie ekipę Górnika Łęczna. Mecz, który odbył się 2 dni temu, zakończył się zwycięstwem gości 3-2, mimo że po pierwszej połowie prowadzili oni aż 3-0. Emocje sięgały zenitu, a kibice zgromadzeni na Stadionie Stal mogli być świadkami niezwykle wyrównanej rywalizacji.

Relacja z meczu Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna

Dzisiaj na Stadionie Stal w Rzeszowie odbyło się starcie pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna w ramach 25. kolejki I ligi. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a kibice obu zespołów już od rana zapełniali trybuny, gotowi wspierać swoich ulubieńców.

Sędzią głównym spotkania był R. Rzucidło, który miał niełatwe zadanie utrzymania kontroli na boisku pełnym zaangażowanych zawodników.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 1. minucie M. Roginić z Górnika Łęczna zdobył pierwszego gola, zmuszając bramkarza Resovii do kapitulacji.

W 11. minucie J. Tomal podwyższył prowadzenie dla Gości, a na 43. minucie K. Łukasiak ustalił wynik pierwszej połowy na korzyść Górnika 0-3.

Po przerwie gospodarze zaczęli odrabiać straty. W 67. minucie A. Łyszczarz zdobył bramkę dla Resovii, co dało nadzieję na odwrócenie losów meczu.

Napięcie rosło wraz z kolejnymi akcjami, a na 72. minucie R. Kanach zdobył kolejną bramkę dla gospodarzy, zmniejszając wynik do 2-3.

W końcówce emocji nie brakowało, a obie drużyny walczyły o korzystny dla siebie rezultat. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść Górnika Łęczna.

Warto wspomnieć o kartkach, które padły podczas tego spotkania. R. Kanach z Resovii otrzymał żółtą kartkę w 78. minucie, natomiast M. Roginic z Górnika został ukarany w 58. minucie.

Musimy również wspomnieć o czerwonych kartkach – J. Bednarczyk z Górnika został usunięty z boiska w 66. minucie.

Po tak zaciętym meczu obie drużyny mają już przed sobą kolejne wyzwania. Resovia Rzeszów zmierzy się z Polonią Warszawa, Stalą Rzeszów oraz Tychami 71. Natomiast Górnik Łęczna czekają spotkania z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk.