Resovia Rzeszów vs Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu: 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Resovia Rzeszów a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-07-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Kwiecien 26' D. Kubowicz 58'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 45'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak B. Kwiecien L. Kosakiewicz nieustannie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Regularnie obserwujemy ostre faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy gole zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nader zajadłe, rzadko bywa, iż widowiska męczą fana. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Resovia Rzeszów i Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.