Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów, wynik meczu - 1-1

W dniu 2022-08-06 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Bruno Garcia 45' 0-1 Ł. Szramowski 49' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 82' P. Pierzak 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 70' D. Morys 90' K. Chuchro 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak M. Biernat D. Kubowicz stale sprawiają własnym stałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.