Mecz Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów, wynik 3-0

Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2021-10-16 10:40 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Bougaidis 22' 1-0 M. Mróz 42' 2-0 A. Komor 69' 3-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: T. Cywka 17' M. Ilkow-Golab 45' H. Turski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź a Chrobry Głogów zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak D. Pietraszkiewicz T. Cywka wielokrotnie zagwarantowały swoim kibicom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania między graczami okazują się nader zażarte, rzadko bywa, że są to mecze statyczne. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Resovia Rzeszów oraz Chrobry Głogów i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.