Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego miało miejsce spotkanie Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów: końcowy wynik 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-02-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: E. Čikoš 81' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 42' K. Koscielny 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 17' B. Eizenchart 80'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to J. Małyszek. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Podbeskidzie natomiast Resovia Rzeszów podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Liczna grupa fanów śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo J. Serafin A. Komor wielokrotnie gwarantują własnym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Puszcza Niepołomice i Resovia Rzeszów i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.