Mecz Arka Gdynia - Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-0

Arka Gdynia - Resovia Rzeszów 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arka Gdynia oraz Resovia Rzeszów wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się Arka Gdynia oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: H. Adamczyk 18' 1-0 O. Kobacki 28' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: C. Aleman 10' M. Bednarski 70'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47' B. Jaroch 65' D. Kubowicz 76' M. Hebel 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Lechia Zielona Góra, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie natomiast Resovia Rzeszów z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak C. Aleman J. Soljic niejednokrotnie zapewniły wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Arka Gdynia oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.