Spotkanie między Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec na obiekcie Stadion Stal dnia 2022-04-22 16:00: 0-0

Dnia 2022-04-22 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 88'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Bodzioch 45' D. Ryndak 69' M. Peterman 84' W. Kaminski 89'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak A. Komor M. Bodzioch systematycznie sprawiają wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy niezwykłe asysty i bramki, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między zawodnikami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych orazśledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.