Mecz między Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-08-07 18:00

Resovia Rzeszów kontra Podbeskidzie, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów i Podbeskidzie zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-08-07 18:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 3 pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie.

Gole strzelali: M. Górski 56' 1-0 L. Etoundi 80' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 16' R. Kanach 42' R. Mikulec 61'

Żółte kartki Podbeskidzie: B. Bida 73' D. Mikolajewski 76'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Nieciecza a Podbeskidzie z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz GKS Katowice.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe starcia ligi I Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. R. Bak B. Bida wielokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieustannie natrafiamy na wyjątkowe asysty czy bramki, bezlitosne faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki usypiające. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Resovia Rzeszów i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.