Dnia 2023-09-01 16:00 na obiekcie Stadion Stal miał miejsce mecz Resovia Rzeszów - Nieciecza - 0-4

Resovia Rzeszów - Nieciecza, wynik 0-4. Dnia 2023-09-01 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: D. Hilbrycht 43' 0-1 M. Faßbender 51' 0-2 A. Polyarus 56' 0-3 M. Faßbender 84' 0-4

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 27' B. Ciepiela 45'

Żółte kartki Nieciecza: A. Kasperkiewicz 25' J. Branecki 45'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Kotwica Kołobrzeg.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Gorski A. Kasperkiewicz nieprzerwanie gwarantują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty czy gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Resovia Rzeszów i Nieciecza w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Stal.