Arka Gdynia vs Resovia Rzeszów, wynik meczu - 4-0

Arka Gdynia vs Resovia Rzeszów wynik 4-0. Dnia 2023-03-03 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się Arka Gdynia i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Arka Gdynia i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: Luan Capanni 5' 1-0 K. Czubak 40' 2-0 K. Skóra 45' 3-0 K. Czubak 78' 4-0

Żółte kartki Arka Gdynia: D. Gojny 48' K. Czubak 57'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Kalahur 1' M. Bondarenko 61'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Arka Gdynia stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Resovia Rzeszów podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Liczni fani śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak D. Gojny M. Kalahur nieustannie zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki nużące. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Arka Gdynia i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.