Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-02-10 19:30 odbyło się spotkanie Wisla Krakow - Resovia Rzeszów: wynik 2-0

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Krakow i Resovia Rzeszów wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-02-10 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Wisla Krakow a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: B. Moltenis 16' 1-0 Luis Fernández 36' 2-0

Żółte kartki Wisla Krakow: L. Fernandez 46' R. Sobolewski 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Sylvestr 54'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Arka Gdynia.

Oddani fani śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. L. Fernandez J. Sylvestr nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom mnóstwo emocji. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki między graczami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że zmagania nudzą. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Krakow i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.

Dowiedz się czegoś nowego, Zajrzyj w ten link!