Spotkanie pomiędzy Podbeskidzie oraz Resovia Rzeszów na obiekcie Stadion Miejski dnia 2021-09-26 10:40 - 2-0

reDnia 2021-09-26 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Podbeskidzie a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie a Resovia Rzeszów zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Goku 2' 1-0 G. Merebashvili 48' 2-0

Żółte kartki Podbeskidzie: G. Merebashvili 68'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 26' D. Hilbrycht 86'

Czerwone kartki Podbeskidzie: K. Bilinski 31'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak G. Merebashvili M. Mroz nieustannie serwują wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy graczami okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania mało interesujące. Często zdarzają się nieczyste faule, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Podbeskidzie i Resovia Rzeszów i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.