Dnia 2022-10-28 16:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica miało miejsce spotkanie między Nieciecza i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-0

Nieciecza - Resovia Rzeszów 3-0. W dniu 2022-10-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Nieciecza a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa spotkania między Nieciecza a Resovia Rzeszów zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: A. Polyarus 5' 1-0 T. Poznar 22' 2-0 M. Ambrosiewicz 32' 3-0

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 30' A. Kadlec 36' T. Poznar 42' K. Karasek 88' D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 45' D. Morys 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to D. Sulikowski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. W. Biedrzycki K. Antonik nieustannie gwarantują wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Stale trafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania usypiające. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Nieciecza i Resovia Rzeszów i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.