Na stadionie ArcelorMittal Park odbyło się spotkanie między Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 0-1

Zaglebie Sosnowiec vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-08-12 18:00 na stadionie ArcelorMittal Park odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Górski 61' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 32' N. Zielonka 69'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: G. Bukhal 43' R. Kanach 49' K. Mazek 88' G. Bukhal 90' V. Zastavnyi 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: G. Bukhal 90'

Główny arbiter meczu to D. Sulikowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Lechia Gdansk natomiast Resovia Rzeszów podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Nieciecza.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. V. Dalic G. Bukhal systematycznie sprawiają własnym wiernym kibicom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami piłkarskimi bywają nader zaciekłe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, ArcelorMittal Park.