Dnia 2021-10-30 16:00 na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów vs Widzew Łódź - 1-0

Resovia Rzeszów vs Widzew Łódź 1-0. Dnia 2021-10-30 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Widzew Łódź.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Widzew Łódź zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: A. Komor 30' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 23' R. Mikulec 59'

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 51'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Widzew Łódź podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Fani śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak J. Soljic D. Tanzyna niejednokrotnie zagwarantowały własnym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne asysty i gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki nużące. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Resovia Rzeszów i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Stal.