Spotkanie Motor Lublin - Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-2

W sobotę, 25 listopada, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Motor Lublin i Resovia Rzeszów. Spotkanie to miało miejsce w ramach 16. kolejki I ligi na stadionie Arena Lublin. Po zaciętej rywalizacji, ostateczny wynik to 3-2 na korzyść drużyny Motor Lublin, która zdołała utrzymać prowadzenie zdobyte jeszcze przed przerwą wynikiem 2-1.

Relacja z meczu Motor Lublin - Resovia Rzeszów

Mecz pomiędzy Motor Lublin a Resovią Rzeszów odbył się w dniu 25 listopada 2023 roku o godzinie 18:15. Arena Lublin była miejscem, gdzie kibice zgromadzili się, aby dopingować swoje ulubione drużyny. Sędzia główny S. Łężny kierował przebiegiem spotkania. Mecz należał do 16. kolejki I ligi.

Gospodarze szybko stracili bramkę po strzale A. Łyszczarza w 7. minucie, ale szybko odrobili straty, kiedy P. Ceglarz w 26. minucie wyrównał wynik. Chwilę przed przerwą S. Rudol zdobył bramkę, dając prowadzenie Motorowi Lublin. Wynik do przerwy to 2-1.

W drugiej połowie, po zmianie stron, to goście wyrównali po strzale K. Ibe-Torti w 62. minucie. Jednakże P. Ceglarz po raz drugi wpisał się na listę strzelców, zapewniając Motorowi zwycięstwo bramką w 72. minucie. Ostateczny wynik to 3-2 dla gospodarzy.

Mecz nie obył się bez emocji, co potwierdzają żółte kartki dla K. Magnuszewskiego (20') i M. Scaleta (66') z drużyny gospodarzy, oraz M. Urynowicza (90') z zespołu gości. Warto również wspomnieć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Następne mecze dla Motoru Lublin to spotkania z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec i Lechią Gdańsk, natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Wisłą Płock, Zniczem Pruszków oraz Odrą Opole.