Górnik Łęczna kontra Resovia Rzeszów, wynik spotkania - 3-1

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-09-18 16:00 na stadionie Bogdanka Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Górnik Łęczna a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Podliński 33' 1-0 A. Deja 38' 2-0 E. Kryeziu 43' 3-0 M. Bondarenko 90' 3-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: L. Klemenz 16' M. Grabowski 82' F. Janaszek 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Bondarenko 35' M. Urynowicz 42'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk a Resovia Rzeszów zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

Bardzo często wielu fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi potyczki ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak L. Klemenz M. Bondarenko nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Walki między graczami z ligi są nader zażarte, nie często bywa, że potyczki nudzą. Wielokrotnie zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, ostre faule dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich lubianych drużyn jak Górnik Łęczna oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Bogdanka Arena.