Na obiekcie Suzuki Arena dnia 2022-03-13 11:40 odbył się mecz pomiędzy Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów: 2-1

Korona Kielce kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2022-03-13 11:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Korona Kielce a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: J. Podgorski 26' 1-0 R. Mikulec 54' 1-1 D. Blanik 72' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Z. Petrovic 82'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Miedz Legnica.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Z. Petrovic J. Soljic raz za razem serwują fantastycznym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się nieustępliwe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska statyczne. Systematycznie zdarzają się przepiękne asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.