Spotkanie Resovia Rzeszów vs Jastrzębie zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Jastrzębie wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-03-05 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Resovia Rzeszów a Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Mróz 51' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 90'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 12' M. Kuczalek 41' D. Kaminski 73' M. Bondarenko 81'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Jastrzębie: D. Kaminski 73'

Główny arbiter spotkania - R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Stomil Olsztyn natomiast Jastrzębie z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Podbeskidzie.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak R. Adamski D. Kaminski nader często zapewniły swoim entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między zawodnikami ligowymi są nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Systematycznie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Resovia Rzeszów oraz Jastrzębie w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.