Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1

W emocjonującym meczu I Ligi drużyny Resovii Rzeszów i Chrobrego Głogów zmierzyły się na Stadionie Śląskim. Przy pełnych trybunach, obie ekipy dążyły do zdobycia cennych punktów. Ostatecznie, to goście z Głogowa wyszli zwycięsko, pokonując Resovię 1-0. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, to druga część spotkania przyniosła wiele emocji.

Relacja z meczu piłki nożnej

Dnia 12 listopada 2023 roku na Stadionie Śląskim odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów w ramach 15. kolejki I ligi.

W pierwszej połowie meczu obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry, jednak żadna z nich nie zdołała zdobyć bramki, co skutkowało remisem 0-0 na przerwę.

W 51. minucie spotkania piłkarz Chrobrego Głogów, M. Ozimek, strzelił bramkę dającą prowadzenie swojej drużynie. Asystę przy golu zanotował P. Mucha.

W dalszej części meczu drużyny próbowały odwrócić losy spotkania, ale żadnej z nich nie udało się zmienić wyniku. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chrobrego Głogów 1-0.

W trakcie meczu kartki żółte zostały pokazane piłkarzom obu drużyn: K. Chuchro i D. Lempereur z Resovii Rzeszów oraz D. Weglarz z Chrobrego Głogów.

Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek.

Następne mecze dla Resovii Rzeszów to starcia z Motor Lublin, Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków, natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk.