Dnia 2023-09-23 13:00 miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów kontra Polonia Warszawa - 1-1

Dnia 2023-09-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów a Polonia Warszawa zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Kluska 19' 0-1 R. Mikulec 45' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów:

Żółte kartki Polonia Warszawa: O. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny arbiter meczu to S. Łężny. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71 natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej oddani kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak O. Wojciechowski wielokrotnie gwarantują wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zagorzałe, rzadko okazuje się, że mecze nudzą fana. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Resovia Rzeszów i Polonia Warszawa w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.