Spotkanie między Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa na obiekcie Stadion Stal dnia 2022-09-03 18:00: wynik 1-2

Resovia Rzeszów kontra SKRA Częstochowa wynik spotkania 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-09-03 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Kozłowski 52' 0-1 K. Chuchro 76' 1-1 O. Krawczyk 78' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 41' D. Kubowicz 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z utalentowanych graczy futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak R. Mikulec J. Flak nieprzerwanie sprawiają kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i gole, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Interesujące walki między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż zmagania męczą kibica. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.