Na obiekcie Stadion Ludowy odbył się mecz między Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1

Zaglebie Sosnowiec - Resovia Rzeszów, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-07-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Mikulec 2' 0-1 S. Pawłowski 41' 1-1 M. Fábry 77' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 37' K. Antonik 73'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to M. Szczerbowicz. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Resovia Rzeszów z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak V. Dalic D. Kubowicz wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między graczami z ligi bywają zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy ostre faule, książkowe asysty oraz bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.