Resovia Rzeszów kontra Wisla Krakow, wynik meczu - 0-2

Resovia Rzeszów kontra Wisla Krakow 0-2. W dniu 2022-07-22 18:30 na stadionie Stadion Stal odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 2. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: M. Żyro 18' 0-1 I. Łasicki 79' 0-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Kwiecien 17' B. Wasiluk 36'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak B. Kwiecien raz za razem sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, niezwykłe bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko zmagania między graczami są bezkompromisowe, rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Stal.