Spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Stadion Stal dnia 2022-11-13 17:00

Dnia 2022-11-13 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Gorski 12' 1-0 K. Antonik M. Fabry 43' 1-1 R. Adamski 77' 2-1 P. Wojciechowski M. Bodzioch 90' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 38'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak R. Bak stale zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, że spotkania nudzą. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, spektakularne gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.