Na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 2-2

W dniu 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów i Podbeskidzie zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: K. Antonik 28' 1-0 B. Kwiecień 33' 2-0 Goku Román 51' 2-1 K. Biliński 60' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: Pedro Vieira 69' B. Kwiecien 72' F. Mikrut 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 68' M. Misztal 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - M. Złotnicki. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Pedro Vieira T. Milasius nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki między drużynami bywają zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska przynudzają. Obserwujemy książkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Resovia Rzeszów i Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.