Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia, wynik końcowy 4-1

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów a Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

W dniu 2022-05-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Resovia Rzeszów a Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Kuzimski 37' 0-1 B. Jaroch 63' 1-1 M. Mróz 66' 2-1 B. Eizenchart 75' 3-1 D. Kubowicz 90' 4-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 65' A. Komor 71'

Żółte kartki Arka Gdynia: H. Memic 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia: G. Bunoza 11'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole a Arka Gdynia z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej fani piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak J. Soljic H. Memic częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania nudzą fana. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Resovia Rzeszów i Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.