Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 2-0

Resovia Rzeszów kontra Lechia Gdansk 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów oraz Lechia Gdansk wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-08-20 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: R. Kanach 23' 1-0 M. Gorski 26' 2-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Kanach 12' R. Mikulec 87'

Żółte kartki Lechia Gdansk: T. Neugebauer 67' Conrado 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak R. Kanach T. Neugebauer wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Natrafiamy na przepiękne gole czy asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami z ligi okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nas męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Resovia Rzeszów oraz Lechia Gdansk z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.