Spotkanie Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów, wynik końcowy 1-3

Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Ruch Chorzów a Resovia Rzeszów wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2023-05-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Sadlok 2' 1-0 R. Bąk 14' 1-1 M. Mróz 62' 1-2 M. Mróz 66' 1-3

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 29'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Kanach 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak K. Kasolik R. Kanach wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż spotkania nudzą fana. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.