Stal Rzeszów vs Resovia Rzeszów, wynik spotkania 2-1

Stal Rzeszów vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-09-30 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Stal Rzeszów a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: A. Da Silva 41' 1-0 R. Kanach 56' 1-1 A. Prokić 88' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: S. Kadziolka 36' L. Gora 71'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 19' A. Lyszczarz 45' R. Adamski 45' B. Ciepiela 66' R. Mikulec 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 45'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Arka Gdynia.

Dzisiaj oddani kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak S. Kadziolka R. Adamski nieustannie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Trafiamy na ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty czy bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Stal Rzeszów oraz Resovia Rzeszów i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Stal.