Spotkanie Resovia Rzeszów vs Podbeskidzie, wynik 1-1

Resovia Rzeszów vs Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: A. Komor 12' 1-0 M. Misztal 50' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: S. Strozik 78' B. Wasiluk 83' B. Jaroch 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 30'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak S. Strozik D. Mikolajewski nieustannie gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Stale natrafiamy na wyśmienite gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze męczą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.