Dnia 2023-03-12 17:00 miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów - Odra Opole: wynik końcowy 2-0

Resovia Rzeszów - Odra Opole 2-0. W dniu 2023-03-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Resovia Rzeszów a Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Resovia Rzeszów a Odra Opole wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: R. Mikulec 29' 1-0 M. Mroz R. Hoogenhout 90' 2-0 Pedro Vieira

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 19' L. Seweryn 53' M. Lehaire 90' K. Antonik 90'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 40'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz GKS Katowice.

Coraz częściej liczni kibice śledzą poczynania ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak A. Komor P. Zemlo nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania męczą. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Resovia Rzeszów i Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.