Dnia 2023-02-24 17:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Górnik Łęczna - wynik 1-0

Resovia Rzeszów vs Górnik Łęczna wynik meczu 1-0. Dnia 2023-02-24 17:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Resovia Rzeszów a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: B. Wasiluk 33' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 31' D. Dziwniel 36' H. Sobol 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Resovia Rzeszów stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast Górnik Łęczna z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Arka Gdynia.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak R. Mikulec S. Cisse nierzadko zapewniły wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu widowisku. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że widowiska nas nudzą. Z tego powodu warto oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów i Górnik Łęczna z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.