Spotkanie Miedz Legnica vs Resovia Rzeszów na obiekcie Stadion im. Orła Białego - 2-1

W dniu 2022-04-02 10:40 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania między Miedz Legnica oraz Resovia Rzeszów zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Mikulec 32' 0-1 K. Zapolnik 43' 1-1 D. Hilbrycht 45' 2-1

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 45' M. Dominguez 75'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Jaroch 11' B. Wasiluk 60' S. Strozik 69'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak D. Tront B. Jaroch często zapewniają pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz gole, ostre faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to potyczki statyczne. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.