Resovia Rzeszów kontra GKS Katowice, wynik spotkania - 0-1

Resovia Rzeszów kontra GKS Katowice, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów a GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-08-21 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Resovia Rzeszów a GKS Katowice.

Gole strzelali: P. Szwedzik 9' 0-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 43' B. Kwiecien 73'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 20' M. Wasielewski 35'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz SKRA Częstochowa natomiast GKS Katowice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Szczecin II oraz Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z zapałem śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo R. Bak M. Kolodziejski wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Walki między drużynami ligowymi są zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Obserwujemy efektowne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Resovia Rzeszów i GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.