Dnia 2023-05-14 16:00 miał miejsce mecz między Resovia Rzeszów oraz Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 3-1

Resovia Rzeszów kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 3-1. Dnia 2023-05-14 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów oraz Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: R. Mikulec 3' 1-0 M. Kalahur M. Mroz 30' 2-0 R. Mikulec K. Antonik 39' 3-0 J. Sylvestr S. Skrzypczak 62' 3-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Kanach 18' R. Adamski 77'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak R. Kanach raz za razem sprawiają wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska usypiające. Ustawicznie natrafiamy na przepiękne gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.