Mecz między Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów dnia 2023-04-14 16:00 na obiekcie Stadion Stal - wynik 1-1

W dniu 2023-04-14 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Górski 20' 1-0 P. Mucha 23' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Hoogenhout 68' A. Komor 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów a Chrobry Głogów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. R. Hoogenhout nierzadko zapewniły kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między drużynami są zagorzałe, rzadko bywa, że mecze nas nudzą. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Resovia Rzeszów oraz Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Stal.