Dnia 2022-08-10 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz między Resovia Rzeszów i Arka Gdynia - 1-3

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów a Arka Gdynia wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2022-08-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Gole strzelali: K. Czubak 6' 0-1 M. Kuzimski 61' 0-2 K. Antonik 74' 1-2 Omran Haydary 76' 1-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 53' R. Mikulec 60' R. Bak 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Stepien 24' P. Stolc 71'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Miedz Legnica a Arka Gdynia z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Górnik Łęczna.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak K. Chuchro M. Stepien stale gwarantują kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze drętwe. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazśledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.