Dnia 2021-11-28 11:40 odbył się mecz pomiędzy Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2021-11-28 11:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Hebel 63' 0-1

Żółte kartki Tychy 71: J. Piatek 62' J. Piatek 65' M. Manka 81' W. Zytek 89'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 25' B. Wasiluk 48' B. Pindroch 75'

Czerwone kartki Tychy 71: J. Piatek 65'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Piatek J. Soljic częstokroć zaserwowały kapitalnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami okazują się nader zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że spotkania przynudzają. Natrafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.