Miedz Legnica - Resovia Rzeszów, wynik meczu - 1-2

Ważne starcie w ramach 14. kolejki I Ligi dostarczyło wielu emocji. Miedz Legnica podejmowała na własnym stadionie Resovię Rzeszów. Po intensywnych 90 minutach boju, to goście cieszyli się z cennego zwycięstwa, pokonując Miedź 2-1. Już w pierwszej połowie Resovia objęła prowadzenie, utrzymując je do przerwy. Choć gospodarze stawiali opór, nie zdołali odwrócić losów meczu. Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Orła Białego, a sędzią był Ł. Karski.

Relacja z meczu pomiędzy Miedz Legnica a Resovią Rzeszów

Mecz pomiędzy drużynami Miedz Legnica a Resovia Rzeszów odbył się na stadionie im. Orła Białego w ramach 14. kolejki I ligi. Spotkanie, które od samego początku zapowiadało się emocjonująco, nie zawiodło oczekiwań kibiców. Drużyny zagrały wyrównany mecz, pełen zaciętych pojedynków oraz dynamicznych akcji. Ostatecznie, zwycięstwo przypadło drużynie Resovii Rzeszów, która pokonała Miedz Legnica 2:1 po zaciętych 90 minutach gry.

Bramki

Bramki padły w następujących momentach:

43' - M. Urynowicz zdobył pierwszego gola dla Resovii, dając jej prowadzenie 0:1.

62' - D. Michalik z Miedzi Legnica wyrównał wynik, strzelając gola na 1:1.

90' - B. Wasiluk ponownie poprowadził Resovię do prowadzenia, strzelając decydującego gola na 1:2.

Kartki

Zacięta gra nie obyła się bez żółtych kartek. W drużynie gospodarzy, M. Lehaire, K. Drygas, F. Hartherz oraz P. Pierzak otrzymali żółte kartki. Z kolei w drużynie Resovii Rzeszów kartki żółte dostało M. Gorski, K. Osyra oraz R. Kanach.

Sędzia

Mecz sędziował Ł. Karski, który w pełni profesjonalnie prowadził spotkanie, czuwając nad przestrzeganiem zasad gry i fair play.

Podsumowanie

Mecz dostarczył kibicom wiele emocji i sportowych wrażeń, a zwycięstwo Resovii Rzeszów pozwoliło drużynie utrzymać się w czołówce tabeli. Niewątpliwie spotkanie było prawdziwym widowiskiem dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Następne mecze dla Miedz Legnica to starcia z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk, natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Jagiellonią, Chrobrym Głogów oraz Motorem Lublin.