Mecz Resovia Rzeszów - GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2

W dniu 2021-12-01 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów a GKS Katowice wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: P. Szwedzik 5' 0-1 M. Mróz 29' 1-1 P. Szwedzik 45' 1-2 J. Wróbel 73' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 55' B. Wasiluk 87'

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak R. Mikulec raz za razem zapewniają kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki nudne. Nieprzerwanie zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Resovia Rzeszów i GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.