Dnia 2022-10-14 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Chojniczanka Chojnice i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-2

Chojniczanka Chojnice vs Resovia Rzeszów 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-14 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: B. Eizenchart 60' 0-1 K. Antonik 62' 0-2 S. Skrzypczak 79' 1-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 45' K. Kasperowicz 76' K. Kasperowicz 90' B. Kalinkowski 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 48' R. Adamski 65' B. Wasiluk 89' R. Hoogenhout 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Resovia Rzeszów z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak M. Grolik B. Eizenchart nieustannie zapewniają wyborowym kibicom wiele emocji. Regularnie zdarzają się nieczyste faule, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Chojniczanka Chojnice oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.