Puszcza Niepołomice kontra Resovia Rzeszów, wynik spotkania 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-04-22 18:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: R. Kidric 57' D. Frelek 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 16' M. Gorski 39'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Resovia Rzeszów z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi bardzo interesujące starcia w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak R. Kidric B. Eizenchart wielokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami są zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. Natrafiamy na efektowne asysty czy bramki, ostre sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Puszcza Niepołomice oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.