Spotkanie Resovia Rzeszów vs Stal Rzeszów zakończone wynikiem 1-2

Resovia Rzeszów vs Stal Rzeszów, wynik 1-2. W dniu 2023-04-29 18:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Resovia Rzeszów a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Stal Rzeszów wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: P. Małecki 13' 0-1 D. Michalik 45' 0-2 M. Mróz 46' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 16' M. Gorski 31' R. Mikulec 67' B. Wasiluk 88' B. Eizenchart 90' Pedro Vieira 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Glowacki 6' K. Danielewicz 86'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 88'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź a Stal Rzeszów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu z zapałem śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak B. Wasiluk P. Glowacki systematycznie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że są to mecze nudne. Obserwujemy przepiękne bramki oraz asysty, bezwzględne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.