Na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2023-03-18 19:00 miał miejsce mecz pomiędzy GKS Katowice oraz Resovia Rzeszów - wynik 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-03-18 19:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Mróz 33' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 19' R. Figiel 34'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 89'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to S. Krasny. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Górnik Łęczna natomiast Resovia Rzeszów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Bardzo często kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze I Liga. Złożone z zdolnych graczy futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak G. Janiszewski R. Adamski wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż widowiska przynudzają. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich popularnych zespołów jak GKS Katowice i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.