Resovia Rzeszów kontra ŁKS Łódź, wynik meczu 0-3

Resovia Rzeszów kontra ŁKS Łódź, wynik 0-3. Dnia 2022-10-23 13:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 62' 0-1 R. Pirulo R. Pirulo 75' 0-2 B. Szeliga R. Pirulo 90' 0-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 47' R. Adamski 68' B. Kwiecien 79'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 56' A. Bobek 85'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Dzisiaj kibice śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo K. Antonik M. Trabka nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami futbolowymi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.