Spotkanie Tychy 71 vs Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-1

Tychy 71 vs Resovia Rzeszów, wynik 1-1. Dnia 2022-08-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Tychy 71 a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa spotkania między Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: W. Zytek 24' 1-0 M. Radecki K. Antonik 80' 1-1 R. Mikulec

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 61' M. Manka 62' D. Polap 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 28' B. Pindroch 45' P. Wojciechowski 55'

Czerwone kartki Tychy 71: M. Manka 62'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Zawisza Bydgoszcz, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Wielu fanów futbolu śledzi poczynania ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak M. Manka M. Gorski nieprzerwanie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze przynudzają. Stale zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi I Liga. Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.