Mecz Chrobry Głogów vs Resovia Rzeszów, wynik 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chrobry Głogów a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-09-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Chrobry Głogów a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Hoogenhout 8' 1-0 M. Mróz 26' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 57' J. Kolenc 85' J. Kuzdra 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 4' R. Hoogenhout 55' K. Chuchro 65' R. Adamski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71 natomiast Resovia Rzeszów z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. S. Steblecki B. Eizenchart nieprzerwanie serwują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania nużące. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Chrobry Głogów i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion GOS.