Odra Opole kontra Resovia Rzeszów, wynik meczu: 1-1

Odra Opole kontra Resovia Rzeszów 1-1. W dniu 2022-08-13 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się Odra Opole oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Mróz 19' 0-1 S. Łapiński 31' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: B. Petrak 27' O. Paprzycki 32'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 39' B. Kwiecien 52' R. Adamski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Odra Opole stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Jagiellonia natomiast Resovia Rzeszów z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Miedz Legnica.

Oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak B. Petrak B. Wasiluk raz za razem zapewniły fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to zmagania usypiające. Bardzo często obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką dodające niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Odra Opole oraz Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.